Kolory aury – szybkie info

Kolory Aury znaczą się znacznie, ponieważ aury zawierają wiele różnych kolorów, zmieniają kolory stale, a każdy odcień ujawnia inne znaczenie. Twój nastrój, to, co robisz i to, co przeżyjesz, determinują kolory twojej aury w danym momencie.

Uważa się, że ludzka aura składa się z 15 różnych warstw kolorów energii, które są ze sobą połączone. Większość nauk ludzkiej aury skupia się głównie na pierwszych 7 warstwach ludzkiej aury. W tym artykule pójdziemy trochę dalej, badając pierwsze 12 warstw aury, ich kolory i znaczenia. Pierwsza warstwa ludzkiej aury jest warstwą najbliżej ciała.

Żółte są najbardziej miłośnikami zabawy, wolnymi duchami, energicznymi i dziecinnymi osobowościami w spektrum aury. Żółte są wspaniałymi, wrażliwymi, optymistycznymi istotami, których celem życia jest przyniesienie radości ludziom, zabawę i pomoc w uzdrowieniu planety. Kiedy widzisz muddierne odcienie żółtego w aurze, osoba może wyrazić wybredne lub nad analitycznym zachowaniem lub potrzebę uwagi.

Możesz następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na zdjęcie za pomocą myszy i zapisać ją na biurku lub laptopie. Ponadto proszę przewinąć w tym poście i zobaczysz zdjęcia o tym, co oznaczają różne kolory. Znajdź kolor na podstawie obrazu aury i sprawdź, czy dokładnie dokładnie opisujesz. Baw się dobrze i sprawdź, czy możesz zmieniać kolory w zależności od tego, jak się czujesz.

Które reprezentują elementy psychiczne i emocjonalne w duszy mężczyzny lub kobiety. Elementy te są charakterystycznymi cechami aury, gdy są postrzegane przez wizję jasnowidzenia. Aura, widziana w ten sposób, przedstawia wygląd świetlnej chmury składającej się z różnorodnych i przesuwających się kolorów, rozciągających się w kształcie jaj w odległości około dwóch lub trzech stóp od ciała i stopniowo słabszych w kierunku jej zewnętrznych granic aż do momentu, W końcu znika.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory Twojej aury

Kolory aury - tajemna doktryna