Kolory Twojej aury

Kolor twojej aury zmienia się często. To dlatego, że w czytaniu parapsychicznym czytelnik musi okresowo sprawdzać, w jakim kolorze wibruje - aby sprawdzić, czy zmieniłeś się i czy czytelnik musi ponownie dostosować miejsce (jaki kolor) czyta z niego.

CZERWONY: Czerwony kochają seks. Dla nich jest to serdeczne, niechlujne, zabawne i radosne uwolnienie fizyczne. Czerwony niekoniecznie muszą być zakochane w seksie, ponieważ czysta przyjemność fizyczna jest najważniejsza. Są pasjonatami miłośników i nie obawiają się w pełni doświadczać seksualności i zmieniać swoje fantazje w rzeczywistość! Czerwony oznacza energię, fizyczną i emocjonalną jazdę. Jeśli chcesz mieć ekscytujące fling z partnerem, który przejmuje kontrolę, wybierz czerwony.

Chociaż nie każdy jest w stanie odczytywać aurę bezpośrednio, w podświadomych poziomach wewnątrz duszy i na poziomie umysłu Chrystusa wszyscy rozumiemy siebie nawzajem i rejestrujemy te poglądy. Są pewne cechy, które czytamy wzajemnie na tych poziomach świadomości, które mogą nam wiele powiedzieć o osobie, zanim go nawet poznamy.

Pole niebieskie: Piąta warstwa jest związana z wyższymi siłami duchowymi, zwykle przypisywanymi czakrom 6 i 7. Celestial Field to antena, która łączy Cię z mądrością, miłością i błogością Kosmosu. Jeśli jesteś wyrównany do tego pola, czujesz się z wszechświatem. Ale czy to świadomie wyrównuje, czy nie, to zawsze jest wokół ciebie, zawsze dostępny, aby można było dostroić się do inspiracji i wskazówek. Choć może mieć wiele kolorów, kolory, które zawiera, są przeniknięte przez złoto i srebro.

Kolory zlokalizowane są w polach energetycznych otaczających nasze fizyczne ciało. Są rozmieszczone w warstwach jajowatych wokół głowy i ciała. Biorą też kolory tęczy czerwonej, pomarańczowej, żółtej, zielonej, niebieskiej, indygo i fioletu. Najbardziej wewnętrzny kolor; Że najbliżej nasza skóra jest czerwona, a najbardziej zewnętrzna barwa jest fioletowa lub fioletowa. Rozciągają się na zewnątrz, od 4 do 6 stóp od ciała ludzkiego.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury - tajemna doktryna