Kolory aury - tajemna doktryna

Wielu ludzi pytało mnie, jak mam zdjęcia, aby pokazać mój fioletowy aur i jakie znają różne kolory aury. Ten post pokaże, gdzie iść, aby przesłać zdjęcie, które musisz pokazać swoją aurę.

Czasem po prostu nie masz czasu na treść na zewnątrz. Kiedy naprawdę naciska się na czas, możesz radzić sobie ze stresem, kładąc żaluzje i skupiając się tylko na tym, co jest przed tobą. Choć może to być dobra krótkoterminowa metoda spotykania, może to zranić cię w dłuższej perspektywie. Poświęć chwilę, by oddychać i odkryć piękno wokół siebie, czy to ukazuje się w swojej wspaniałej rodzinie, w ekspresji miłości, czy w wazonie świeżo wycinanych kwiatów. Twoja aura nabierze lżejszego i jaśniejszego odcienia, kiedy czujesz się szczęśliwy i energiczny.

Ludzie z różową aurą wydają się być bardzo dyplomatyczni w kontaktach z innymi ludźmi. To dlatego, że raczej by im się podobało, niż zranić czyichś uczuć. Wszyscy wyjdą na zewnątrz, aby dać kogoś, kto ma zły dzień, ładny, duży uścisk. Ich współczucia i wrażliwości sprawiają, że są bardzo dobrymi słuchaczami. Są romantyczni, wierni i lojalni. Mają silne wyobrażenia i są bardzo twórcze, co czyni je bardzo skutecznymi w sztuce.

Jeden z nich zaleca, aby oczy nieznacznie wybiegły. Inny zasób zalecił, aby nieco wzrosnąć oczami tylko trochę. Innym źródłem zaleca się przyglądać się czakrze gardła lub serca (chociaż kobiety mogą czuć się niewiele, gdy ich klatka piersiowa jest wpatrywana, więc może nie chcesz tego robić), ale ćwiczenie koncentruje się na różnych obszarach, dopóki nie znajdziesz odpowiedniego dla Ciebie.

Żółty jest drugim kolorem podstawowym. Kiedy jest złoty żółty wskazuje na zdrowie i samopoczucie. Ci ludzie dbają o siebie, nie martw się, i uczą się łatwo; Dobra mentalność jest w nich naturalna. Są szczęśliwi, przyjaźni i pomocni. Jeśli żółta jest rumieńca, są nieśmiali. Jeśli są czerwone głowy, są skłonni mieć kompleks niższości. Są często skłaniali do niezdecydowania i słabi woli, skłaniają się do tego, aby inni prowadzili ich.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory Twojej aury